Yeni genel merkezi ve üretim tesisleri son teknolojiye sahip olan Özyüksel Mobilya önümüzdeki uzun yılların dahi üretim ihtiyacını karşılayacak kapasiteye  sahip binasında bir çok yeni tasarım fikrine öncü olacak.

Lefkoşa ve Girne’de toplam 8000m2’lik teşhir mağazaları ile halkına ülke genelinde hizmet vermekte olan Özyüksel Mobilya aynı zamanda üretim, depolama ve lojistik te yapmaktadır.

Özyüksel Mobilya üretim tesisleri tamamen bilgisayar kontrollü ve çevreye duyarlı makine parkuruna sahip olup, Otomatik ebatlama, Otomatik kenar işlem ve özel işlem CNC gibi teknolojik makineler ile üretim yapmaktadır. Ayrıca tesisler sanat icraa eden ustalardan oluşmuş olup, özel tasarımlar el üretimi ile gerçekleştirilmektedir. Boya tesisinde doğal ahşap renkleri ve lake boyalı ürünler üretilmektedir.

Özyüksel Mobilya , özel yaşam alanları, sabit mobilya, mutfak, banyo, kapı, giyinme odaları, TV üniteleri, orta/yan sehpalar, koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları ve daha mobilyaya dair birçok hayal edilen ürünlerin üretimini yapmaktadır. Ayrıca mobilya üretim tesisinde Mimar, Mühendis ve İç Mimar ekibi ile kişiye özel tasarımları hayata geçirmektedir.

Evinizi keyifle tasarlamanıza yardımcı olan Özyüksel Mobilya, yenilikçi ve trend yaratacak tasarım ürünü mobilyaları ile yaşamın tüm renklerini evinize getirmeye devam edecek.